O nás

Náš tým

Mgr. Júlia Le Hunchec
Zabezpečuje nezávislé poradenství v nastavení efektivnosti a ekonomického růstu firem, vyhledávání nových obchodních příležitostí s měřitelným několikanásobným nárůstem. Má silnou orientaci na cílové skupiny podle specifikace profilu zákazníka. Propojuje obchodní příležitosti, tvoří nové pracovní týmy, zprostředkovává personální služby (specializuje se na odborný zdravotnický personál a jiné pozice podle zadavatele). Realizuje školení na míru pro zvýšení efektivity interních procesů. Přináší moderní a inovativní řešení ve spojení s dvacetiletou zkušeností ve vedení národních a mezinárodních projektů. Mezi její klienty patří například Wüstenrot pojišťovna, a.s., ING pojišťovna a.s. (NN pojišťovna a penzijní společnost ), Generali Pojišťovna a.s., zdravotní pojišťovny, Schill Dental Clinic Praha nebo AGEL Clinics. Ale i se svými manažerskými schopnostmi je to především žena, která je přátelská, empatická a vždy hledá to nejlepší řešení.

 

Bc. Veronika Pohle
Veronika je osoba, která miluje práci s lidmi. Před více jak 9 lety začala pracovat jako koordinátorka pro cizojazyčné pacienty, zejména z německy a anglicky mluvících zemí v oblasti umělého oplodnění v renomovaných pražských klinikách jako je Gennet a Prague Fertility Centre, a za tu dobu doprovodila nespočet párů na cestě ke splnění jejich snu. Díky znalostem interních postupů dokáže Veronika naplánovat celý proces léčby v Čechách od začátku až dokonce, ochotně vysvětlí metody, postupy, poradí, jaká vyšetření jsou zapotřebí, ráda zabezpečí transport, ubytování během pobytu tak, aby vše proběhlo bez stresu a v pořádku. Pacientům podává pomocnou ruku a podporu po celou dobu od prvního kontaktu, až k těhotenskému testu. Váží si vzájemného respektu, zodpovědnosti a snaží se to odrážet ve všech aspektech své práce. Své bohaté zkušenosti a odborné znalosti dále předává dalším koordinátorkám během školení na klinikách. 

Připravujeme pro Vás spoustu novinek a zajímavostí. Pokud chcete být informováni o akčních nabídkách klinik a našich dalších aktivitách, seminářích, novinkách, které připravují specialisté z oboru, u nás to vše najdete pod jednou střechou. Nechte nám na sebe kontakt, rádi se s Vámi o tyto informace podělíme.